Jak zastavit vypadávání vlasů

Padání vlasů a životní styl 

Pokud vás trápí padání vlasů, měli byste se vrátit k základu péče o organismus a ujistit se, že dodržujete tyto základní principy, které mohou zastavit vypadávání vlasů.
Padání vlasů nemusí být způsobeno ani geneticky ani hormonálně. Běžně se stává, že vlasy padají, protože organismus není správně opečováván. My si pak kupujeme drahé šampóny a divíme se, že nepomáhají. Pokud se o pokožku a svoje tělo správně nestaráme, mohou nám takové přípravky proti padání vlasů i ublížit.podívejme se tedy na základy takové péče, které nám pomohou předejít vypadávání vlasů:
Jak zastavit padání vlasů – TIP # 1Vypadávání vlasů a životní styl
Zásobujte tělo dostatkem vitamínů
Raději než pilulky a jiné doplňky stravy doporučujeme ovoce, zeleninu a obecně vyváženou stravu. Již nemusíte stát fronty na banány a veškeré ovoce je k mání celý rok. Strava je základ funkce organismu i zdravých vlasů, které předčasně nepadají.
Jak zastavit padání vlasů – TIP # 2
Vypijte denně hodně vody
Vypijte alespoň litr a půl vody denně. Po malých doušcích, mějte stále po ruce sklenici nebo láhev s vodou. Dostatečná hydratace organismu a pokožky je skvělá cesta jak předejít padání vlasů. Voda také pomáhá vyplavovat toxiny z těla. Mnoho lidí si oblíbilo pití velkého množství čaje, který ale může mít i dehydratační účinky. Nejlepší je čistá voda.
Jak zastavit padání vlasů – TIP # 3
Zbavte se kofeinu
Toto je pro mnoho lidí opravdu oříšek. Kofein dehydratuje – vyloučíte více vody, než přijmete. To rozhodně není dobré pro pokožku a může to zapříčinit padání vlasů. Naučte se pít kávu bez kofeinu nebo ji nahraďte jiným nápojem. Kofein je v některých šampónech proti padání vlasů – divné že? Kofein prokrví pokožku, ale zároveň ji dehydratuje. Tyto přípravky by se měli užívat s rozvahou a vždy je nutné je doplnit o vhodnou hydrataci pokožky.
Jak zastavit padání vlasů – TIP # 4
Dopřejte si dostatek spánku

Dostatečný spánek je zásadní pro regeneraci našeho organismu, naše vlasy nevyjímaje.

Jak zastavit padání vlasů – TIP # 5
Poznejte svoje vlasy

Většina lidí nakupuje impulzivně. Nemají zájem ani čas pochopit, proč jim padají vlasy. Dejte si trochu záležet. Objednejte se zdarma k vašemu nejbližšímu vlasovému specialistovi na bezplatnou konzultaci. Jejich seznam najdete například na serveru Trichologie.cz.

Zanechte komentář

Můžete použít tyto HTML příkazy: